Bredewold Dolmantoernooi nieuwe informatie!

Beste Voetbalvrienden,

Er hebben zich een aantal wijzigingen voorgedaan in het programma van het Bredewold Dolman toernooi. Hierbij het aangepaste wedstrijd programma. Het programmaboekje (+ nieuwe spelregels O9) is gelijk gebeleven! Lees het en verpreid het, graag ook rondsturen naar de diverse teams die aan ons toernooi deelnemen.

Wie o wie vult het laatste plaatsje op: er is nog 1 mogelijkheid voor deelname van een team in de JO9 competitie.

Zoals eerder aangegeven, de parkeergelegenheid bij vv Beekbergen is beperkt en met de grote toeloop die verwacht wordt willen we een ieder vragen die te voet of met de fiets kan komen dit ook te doen. Diegene die met de auto komen willen we vragen om zoveel mogelijk gezamenlijk te reizen. Bij voorbaat dank voor de medewerking!

Als gevolg van de vele inschrijvingen 76 teams en de beperkte kleedruimtecapaciteit, zal het zo zijn dat de kleedkamers met meerdere teams gedeeld worden. Wij raden daarom aan dat de teams in voetbaltenue op ons complex aankomen om op deze wijze de bezetting van de kleedruimtes te beperken en er bij de wisselingen geen extra drukte ontstaat.

Wij hebben er zaterdag weer veel zin in, het beloofd een mooie dag te worden!

Namens de toernooi- en jeugdcommissie van VV Beekbergen
Danny van Engeland
06-22938765


Geef een reactie