Pupil van de week – wat gaan we doen?

Wanneer een team geloot is voor de ‘pupil van de week’ is het hele team ‘eregast’ bij de thuiswedstrijd van het eerste team van Vvb. Het team mag samen met de spelers van het eerste, voor aanvang van de wedstrijd, het veld op. Verder helpen ze met het verkopen van loten voor de poortverloting.

Een aantal weken van tevoren krijgt het team bericht wie er geloot is als ‘pupil van de week’. Deze pupil ontvangt hiervan een persoonlijke uitnodiging. Op de dag van de wedstrijd verzamelt het team zich om 13.15 uur in de kantine. Hieronder is aangegeven welk team wanneer verwacht wordt. Noteer dit vast in de agenda!

Hartelijke groet,
de Oudercommissie

De thuis wedstrijden van Vvb1 en ‘pupilteam van de week’:
28 januari Twello SV: E3
11 februari Klarenbeek SC: E1
18 maart WWNA: F3
1 april TKA: E2
8 april Victoria Boys: D3
22 april Loenermark: Minipups

 


Geef een reactie