Stem voor pupillengoals voor VVB!

VV Beekbergen doet mee aan de Rabobank Apeldoorn Clubkas Campagne 2018 ! Deze campagne heeft tot doel (sport)verenigingen een eenmalige bijdrage uit de Rabo Clubkas te geven aan een, door de vereniging zelf op te geven, bestemming. Onze bestemming is 2 extra pupillengoals en markeringen voor de pupillenvelden.

Hoe werk het?
Alle leden van de Rabobank Apeldoorn van 18 jaar en ouder ontvangen binnenkort een stemkaart. Hiermee kan online gestemd worden op 3 (sport)verenigingen. Hoe meer stemmen een vereniging krijgt, hoe hoger de bijdrage uit de Rabo Clubkas.

Stem daarom op VV Beekbergen zodat wij misschien nieuwe pupillengoals en markeringen kunnen aanschaffen !!

De andere stem kunt u wellicht geven aan onze naaste buur: Tennisvereniging Beekbergen. Ook zij hebben zich beide ingeschreven om in aanmerking te komen voor een donatie.

Meer informatie kunt u vinden op de website van de rabobank. Een overzicht van de meest gestelde vragen inclusief antwoorden vindt u via deze website.


Geef een reactie