Jubilarissen 2019 in beeld

Zondag 5 januari jl was weer de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Tijdens dit jaarlijks terugkerende evenement blikken we terug, kijken we vooruit en huldigen we onze jubilarissen.
Dit jaar waren er maar liefst 20 jubilarissen. Vanwege de grote van de groep hebben we ervoor gekozen de jubilarissen voorafgaand aan de nieuwjaarsreceptie uit te nodigen voor de uitreiking van de speldjes en bijbehorende toespraken. De 20 jubilarissen zijn tezamen 945 jaar lid van onze club! Overzicht van de jubilarissen:

25 jaar
– Wim ten Hove
– Anne Zandbergen
– Michel Vos

40 jaar
– Edwin Vakkert
– Rolf Kalksma
– Willem Zandbergen
– Bertus Sjaardema
– Bert Custers
– Bert van Zeist

50 jaar/51 jaar
– Rinus Konink
– Arie van Eck
– René van den Bosch

60 jaar
– Wim Walgemoet
– Peter Dolman
– Reinder Meijerink
– Jan van den Enk
– Hans Weenk (Velletje)
– Arie Dolman
– Tunnis Gierpet

Verder is Rob de Vries benoemd tot Erelid van onze vereniging. Rob heeft 16 jaar deel uitgemaakt van het bestuur als penningmeester, voorzitter, secretaris en wederom voorzitter. Vanwege zijn jarenlange, belangeloze inzet is hij benoemd tot erelid.


Geef een reactie