V.V. Beekbergen 1ste Selectie

Spelers:

  • Jordy Vakkert
  • Jeffrey Wiegers
  • Anne Zandbergen
  • Jesse Punt
  • Ryan Kaal
  • Pim Mulder
  • Timo Bakker
  • Joeri Denekamp
  • Niels Schut
  • Enzo de Boer
  • Jelle Vergeer
  • Rico de Boer
  • Hidde Bos
  • Youri Klunder
  • Dennis van Engeland
  • Nick ten Hove

Trainer: Chris Verbeek
Keeperstrainer: Arie Schippers
Leiders: Tim van den Berg en Marco Steverink
Verzorger: Martin Schiphorst
Ass. Scheidsrechter: Arie Schippers
Materiaalverzorger:

V.V. Beekbergen 1ste Selectie – Programma

Datum Tijd Thuis Uit Soort
27-aug 13:30 Beekbergen Helios Deventer  competitie
2-3 sep beker
3-sep 14:00 Paasberg De Beekbergen competitie
9-10 sep beker
10-sep 14:00 Beekbergen VVO competitie
16-17 sep beker
17-sep 14:00 Beekbergen Veluwezoom  competitie
24-sep 14:00 Beekbergen Orderbos

 competitie
1-okt 14:00 Victoria Boys Beekbergen  competitie
8-okt 14:00 Beekbergen ZVV 56  competitie
15-okt 14:00 Klarenbeek SC Beekbergen  competitie
22-okt 14:00 Beekbergen Vaassen  competitie
29-okt 14:00 WWNA Beekbergen  competitie
5-nov 14:00 Beekbergen Be Quick Z  competitie
19-nov 14:30 TKA Beekbergen  competitie
26-nov 14:00 Beekbergen Brummen SP  competitie
3-dec 14:30 Loenermark Beekbergen  competitie
10-dec 14:00 Beekbergen Alexandria  competitie
17-dec 14:30 Groen Wit 62 Beekbergen  competitie
28-jan 14:00 Beekbergen Twello SV  competitie
4-feb 14:00 Orderbos Beekbergen  competitie
11-feb 14:00 Beekbergen Klarenbeek SC  competitie
18-feb 14:00 ZVV 56 Beekbergen  competitie
11-mrt 14:00 Be Quick Z Beekbergen  competitie
18-mrt 14:00 Beekbergen WWNA

 competitie
25-mrt 14:00 Vaassen Beekbergen  competitie
1-apr 14:00 Beekbergen TKA  competitie
8-apr 14:00 Beekbergen Victoria Boys  competitie
15-apr 14:00 Twello SV Beekbergen  competitie
22-apr 14:00 Beekbergen Loenermark  competitie
13-mei 14:00 Brummen SP Beekbergen  competitie
20-mei 14:00 Beekbergen Groen Wit 62  competitie
27-mei 14:00 Alexandria

Beekbergen  competitie

 

Competitie indeling Beekbergen seizoen 2017-2018

VV Beekbergen 1 zal uitkomen in de .. Klasse ..

1 Alexandria 1
2 Apeldoornse Boys 1
3 VV Beekbergen 1
4 Brummen 1
5 Dierense Boys 1
6 Groen Wit’62 1
7 KCVO 1
8 Klarenbeek 1
9 Loenermark 1
10 Orderbos 1
11 Victoria Boys 1
12 Voorst
13 WWNA 1
14 ZVV’56 1