Jeugdteams

Bekijk het trainingsschema voor de trainingsdag.

JO19-teams

Coördinator: Jamone Wagner

V.V. Beekbergen JO19-1 (A1)


Spelers

Jeroen Barendrecht
Teus Hendriks
Jordy Brinks
Mike Buitenhuis
Jeroen van Dijk
Jorian Moree
Mark Beekhuijzen
Gillian Middelink
Niek Schreijner
Gideon van Gorp
Damian Derksen
Moreno Uenk
Timme de Ru
Lars Zevenhuizen

Trainer: Henk Calot
Leider: Arjan Moree
Grensrechter: Frits Schreijner

V.V. Beekbergen JO19-2 (A2)


Spelers

Mika van Raam
Roy van den Beld
Jasper Jansen
Marieke Geradts
Joeri Oosterkamp
Stijn van Gerrevink
Ben Wijnbergen
Wouter Jorna
Rick van Zeist
Mike van de Kamp
Hidde van de Kamp
Thijs van den Beukel
Marnix Stokman
Koen van den Berg
Sietse Schröder

Trainer: Liam Engel
Leider: Karel van de Kamp
Grensrechter: Nikkie vd Beld

 JO17-teams

Coördinator: Andre Driessen

V.V. Beekbergen JO17-1 (B1)


Spelers
Taco de Ru
Lars Goudriaan
Thomas Reinders
Jelke Schröder
Michael van Dijk
Roel Konink
Jori van Lente
Jurre Tijhof
Rafael Veenendaal
Jesse Calot
Timo Calot
Marvin ten Hove
Dewin Wilbrink

Trainer: Jos Legebeke en Ad Barendrecht
Leider: Robert Konink
Grensrechter: Arend – Jan Schröder

V.V. Beekbergen JO17-2 (B2)


Spelers
Harm Konink
Niels Bakkenes
Stefan van de Berg
Hugo Driessen
Mathijs Driessen
Sander Jeths
Ruben Knipschild
Christian Post
Rens Post
Bas Reinders
Alex Vestering
Jurriaan Wouda
Devin Zwam
Danielle Ribbink

Trainer: Ronny Reinders en Gerben Ribbink
Leider:Ronny Reinders en Gerben Ribbink
Grensrechter: wisselend

V.V. Beekbergen JO17-3 (B3)

Spelers
Hylke Jorna
Max Wijnbergen
Romy Ganzevles
Joost Gerrevink
Inge Hulshof
Carlijn Jeulink
Mika Lievenstroo
Luuk Zeist
Jelle Blankespoor

trainer:  Rico de Boer
leider:  Ingrid Pasveer
grensrechter: wisselend

JO15-teams

Coördinator: Michiel de Groot

V.V. Beekbergen JO15-1 (C1)


Spelers
Rens Klopman
Alain de Wilde
Lars van Cruijningen
Job Klemann
Frank van den Beld
Stijn te Winkel
Tom Wijnbergen
Jort Driessen
Wouter van Gelder
Jurre van de Kamp
Sören Reitsma
Hugo Tijhof
Tim Vink

Trainer: Jelle Vergeer en Thomas van Grol
Leider: Gerwin Vink en Marcel Tijhof
Grensrechter: Bart Klemann

V.V. Beekbergen JO15-2 (C2)


Spelers
Bart van Beek
Fleur Bloemendaal
Cheyenne Bonhof
Gert-Jan Buitenhuis
Rick Enk
Collin Franke
Tijmen de Groot
Sem Lázàr
Jisse Luttikhuizen
Merle Neuteboom
Elias Pijpers
Isa Schaufeli
Esmee Strijker
Jannes Westerik

Trainer: Maarten Pijpers
Leider: pm
Grensrechter: wisselend

JO13-teams

Coördinator: Vacant

V.V. Beekbergen JO13-1 (D1)


Spelers
Boaz Aartsen
Sietse Hendriks
Mark Beld
Thijs Berends
Lars Engeland
Thijn Enk
Tommie Gola
Ruben de Groot
Dim Jansen
Fedde Reitsma
Lars Reuvekamp
Niek Smit
Olevier Zwart

Trainer: Roel van de Kamp en Nick ten Hove
Leider: Gerrit Berends
Grensrechter: wisselend

V.V. Beekbergen JO13-2 (D2)

Spelers
Jesse Ilbrink
Youri Bisschop
Koen Bronkhorst
Emiel Flipse
Miguel Goor
Robin Heidema
Arno Hooijer
Martijn Hulshof
Carsten Meerten
Gerard Piening
Ziza Schroot
Tara Schut
Mara Wilbrink

Trainer: pm
Leider: pm
Grensrechter: wisselend

JO12-teams

Coördinator: Vacant

V.V. Beekbergen JO12-1


Spelers
Sjuul Berg
Rens Bloemendaal
Mats Greven
Dirk-Joost Grift
Corné Jeulink
Wouter Jochems
Rick Maanen
Marciano Slotboom
Marnick Tromp
Vince Zwieten
Sam Angelier

Trainer: Jori van Lente en Jelke Schröder
Leider: Erwin Greven en Edwin Bloemendaal
Grensrechter: n.v.t.

 

JO11-teams

Coördinator: Belinda Baltus

V.V. Beekbergen JO11-1


Spelers
Tygo Ilbrink
Luuk van den Beukel
Floris Boonstra
Daniël Burggraaff
Jorik Evers
Brent Franken
Jens Reuvekamp
Hozaifa Sadlan
Nino Schroot
Jarne Weyenberg
Jene Zoetbrood

Trainer: : Teus Hendriks en Niek Schreijner
Leider: Gerard Zoetbrood en Marc Burggraaf

JO10-teams

Coördinator: Belinda Baltus

V.V. Beekbergen JO10-1


Spelers

Jordy Dolman
Kjell Greven
Jens Hettelaar
Djairo Koerts
Eljero Muthiah
Gino Punt
Lorenzo Slotboom

Trainer: Rody Dolman
Leider: Ivo

V.V. Beekbergen JO10-2


Spelers
Jurre Hendriks
Devy Broer
Thijs Engeland
Mart Eversdijk
Floris Groot
Luuk Smit
Willem Wilbrink

Trainer: Arnoud Broer
Leider: Marike de Groot en Michel Smit

JO9-teams

Coördinator: Belinda Baltus

V.V. Beekbergen JO9-1


Spelers
Marnix Haan
Kenjie Hu
Kars Hurenkamp
Leanne Linthorst
Sasha Nouwens
Tijl Ravesloot
Hosam Sadlan
Finn Staaij

Trainer: Dennis de Haan
Leider: Stephan Linthorst

V.V. Beekbergen JO8-1

Coördinator: Belinda Baltus


Spelers
Jori van Engeland
Gijs Muller
Joshua Muthiah
Bram Neuteboom
Vince Nouwens
Luca Vrijs
Nils Versluijs

Trainer: Danny van Engeland
Leider: Huub Neuteboom

Mini’s

Coördinator: Dennis van Engeland

Spelers
Dani Engeland
Jayden Foppen
Julian Haan
Jesper Hospers
Bradley Meer
Joshua Pijpers
Kaya Stans
Sven Schotpoort
Devin Plant
Joey Hollaar

Trainer: Marcel van der Staaij en Robert Stans
Leider: pm

Zie ook: www.minileague-apeldoorn.nl

Download de brochure donateur-minipups.