Archief: Jubilarissen 2016

Sinds jaren worden de jubilarissen (25, 40 of 50 jaar lid) bij onze vereniging, tijdens de nieuwjaarsreceptie in het zonnetje gezet. Vaak gaat dit gepaard met verwijzingen naar bijzondere gebeurtenissen in het verleden en krijgen vrienden, familie, oud elftal leden de mogelijkheid historische gebeurtenissen te memoreren.

We houden graag op de website bij welk lid zijn/haar jubileum heeft gevierd. Naast een eervolle vermelding is er ruimte gecreert om tekstjes over bijzondere gebeurtenissen, anekdotes, foto’s en dergelijke toe te voegen aan betreffende jubilaris.

Hoe zou je de jubilaris kunnen omschrijven? Wat heeft hij/zij betekent voor de club? Hilarische momenten? Leuke herinneringen? Foto’s uit de oude doos, enz,enz. Wij familie, vrienden en bekenden verzoeken de stukjes/foto’s e.d. te sturen naar jubilarissen@vvbeekbergen.nl.

Naam Jubileum
Johan van de Beek 50 jaar
Paul van de Berg 40 jaar
André Reitsma 40 jaar
Diederik Konink 40 jaar
Bertus Dijkman 40 jaar
Willem van den Berg 25 jaar
Rein Jacobsen 25 jaar

Bekijk ook


Geef een reactie