Vertrek William Winter trainer Beekbergen 2

Onze trainer William Winter van het 2e elftal heeft per direct zijn functie ingeleverd omdat hij het niet eens is met het samenstellen van het 2e team. Door de vele blessures die onze selectie op dit moment heeft, moeten wij spelers lenen bij onze A1 ( J019-1) en onze zaterdag teams om een volwaardig 2e team op de been te brengen. Met deze aanpak, om van week tot week te kijken, kon William niet leven en op deze manier wou hij niet werken. Het is erg spijtig dat hij dit besluit heeft genomen en we willen hem dan ook bedanken voor de inzet in de afgelopen periode.

Tot aan de winterstop zal Henk Calot de training en coaching van het 2e elftal op zich nemen en in de winterstop zal er verder worden gekeken voor de 2e seizoenhelft.

Voetbalzaken vv Beekbergen


Geef een reactie