Nieuws over voetbalzaken

Vanaf volgend seizoen wordt de functie “hoofd voetbalzaken jeugd en senioren” ingevuld door Cas Mulder. Ook zal hij zitting nemen in het hoofdbestuur. Cas wordt ondersteund op voetbaltechnisch gebied door Rico de Boer, Rody Dolman en Enzo de Boer. Rico en Rody zullen zich voornamelijk bezig houden met de onderbouw van de jeugd(mini’s tot en met JO-13), Enzo zal zich voornamelijk bezighouden met de bovenbouw van de jeugd(JO-15 tot en met JO-19).


3 Comments

 • jan jochems

  juli 8, 2018

  Fijn dat zulke jongens er zich mee gaan bemoeien goeie zaak.echte beekbergense. jongens

  Reply
  • Redactie

   juli 9, 2018

   Dank je wel voor deze leuke reactie!

   Reply
 • Gerton te Winkel

  juli 16, 2018

  Goede zaak dat jullie dit gaan oppakken mannen, complimenten.
  Heel veel succes.

  Reply

Geef een reactie