Overschrijvingsavonden, inleveravondmomenten

Op dinsdagavond  11 juni en donderdagavond 13 juni 2019 zijn (ouders/verzorgers van) spelers welkom om hun overschrijving of opzegging te regelen. Op deze avonden kan het kledingpakket (schoon) worden ingeleverd en financiële verplichtingen worden gecontroleerd c.q. worden voldaan. Van 19:30 tot 21:00 uur zitten we in de vergaderkamer klaar op het clubhuis. 

Leiders, coaches, trainers:
ALLE coachjassen moeten schoon gewassen worden ingeleverd i.v.m. vervanging.
Dat kan op de bovenstaande 2 data maar mag ook op de Voetbaldag op 15 juni 2019.
Die dag zullen er ook pasmodellen van de nieuwe coachjassen zijn zodat leiders, coaches, trainers die doorgaan seizoen 2019-2020 hun maat vast kunnen doorgeven.

Met sportieve groeten,
Gerie van den Berg-te Winkel
Commissie Kledingplan V.V. Beekbergen
Geef een reactie