VOETBALDAG 15 JUNI 2019

Hallo allemaal,
De Voetbaldag met afsluitend de bbq staat weer op de kalender voor 15 juni 2019. Inmiddels zijn de inschrijfformulieren via de app aan de leiders al even verstuurd, maar de aanmeldingen zijn nog niet allemaal binnen. Je kunt je middels de app aanmelden welke in het team is verstuurd of anders via het bijgevoegde formulier. Print deze dan uit en geef het formulier met het bijgevoegde geld in een enveloppe met je naam af aan je leider. De leiders kunnen deze enveloppe afgeven aan Robert Konink of Ronny Reinders (voor vragen ronnyreinders@upcmail.nl).

Natuurlijk hebben we ook de vrijwilligers nodig, dus vergeet dit niet te vermelden. Geef je aanmelding en het geld zo snel mogelijk door (uiterlijk 31 mei). We zien jullie graag op 15 juni, tot dan !!!!!


Geef een reactie