Bredewold-Dolman toernooi

Geachte voetbalvereniging,

VV Beekbergen nodigt u uit deel te nemen aan het 39e Dolman/Bredewold jeugdvoetbaltoernooi op zaterdag 31 augustus 2019 voor Jo19 t/m Jo14 (A/B/C junioren) Dolman en Jo13 t/m Jo8 (D/E/F pupillen) Bredewold. Het betreft de nieuwe samengestelde jeugd teams die het komende seizoen 2019 – 2020 competitie gaan spelen. Wij zijn op zoek naar teams uit de 1e, t/m 5e klasse. De teams uit de 1e en 2e klasse worden in een poule ingedeeld en teams uit de 3e, 4e en 5e klasse eveneens in één poule. U ontvangt bijgaand een inschrijfformulier. Wilt u hierop aangeven met hoeveel teams u wenst te komen?

De inschrijving sluit op 1 augustus 2019. Wij bevestigen uw inschrijving zo spoedig mogelijk per e-mail. Informatie over aanvangstijden, poule-indelingen reglement etc. verstrekken wij u per e-mail. Daarnaast kunt u uiterlijk 19 augustus op de site www.vvbeekbergen.nl de betreffende informatie vinden. Inschrijvingen kunt u per e-mail verzenden naar:
dannyvanengeland@onshuisapeldoorn.nl

Als u meer informatie wilt, neemt u dan contact met ons op.

Met vriendelijke sportgroet,
Bredewold Dolman toernooi commissie
Danny van Engeland
dannyvanengeland@onshuisapeldoorn.nl
06 – 229 38 765

Klik op onderstaande link om het inschrijfformulier te openen.

Uitnodiging Bredewold Dolman 31 augustus 2019 (1)


Geef een reactie