Jeugdteams

Bekijk het trainingsschema voor de trainingsdag. (Wordt juli/augustus aangepast )

VOORLOPIGE INDELING SEIZOEN 2020/2021

JO19-teams

Coördinator:  Annemieke van den Beld

V.V. Beekbergen JO19-1


Spelers

Bas  Reinders
Christian  Post
Dewin  Wilbrink
Jelke  Schröder
Jesse Calot
Jori van Lente
Jurre  Tijhof
Marnix  Stokman
Michiel van Dijk
Rafaël van Veenendaal
Rens  Post
Roel  Konink
Stijn te Winkel
Thomas  Reinders

Trainer: Henk Calot
Leider: Robert Konink
Grensrechter: Arend Jan Schröder

V.V. Beekbergen JO19-2


Spelers

Alex  Vestering
Ben Wijnbergen
Devin van Zwam
Harm  Konink
Hugo  Driessen
Joeri  Oosterkamp
Koen van den Berg
Mathijs  Driessen
Mike van de Kamp
Niels  Bakkenes
Ruben  Knipschild
Rick van Zeist
Sander  Jeths
Sem  Lázàr
Stefan van den Berg
Thijs van den Beukel

Trainer: Liam Engel
Leider:  Karel van de Kamp
Grensrechter:

 JO17-teams

Coördinator: Michiel de Groot 

V.V. Beekbergen JO17-1


Spelers

Boaz  Aartsen
Frank van den Beld
Hugo  Tijhof
Job  Klemann
Jort Driessen
Jurre van de Kamp
Lars van Cruijningen
Rens  Klopman
Sören  Reitsma
Tijmen de Groot
Tim  Vink
Tom  Wijnbergen
Wouter van Gelder

Trainer: Roel van de Kamp
Leider:
Grensrechter:

V.V. Beekbergen JO17-2


Spelers

Bart van Beek
Carlijn Jeulink
Esmee Strijker
Fleur Bloemendaal
Floris van Duijnhoven
Gert-Jan Buitenhuis
Jelle  Blankespoor
Joost van Gerrevink
Max  Wijnbergen
Merle  Neuteboom
Rick van de Enk
Romy  Ganzevles
Thijs de Bruin
Cheyenne  Bonhof

Trainer:
Leider:
Grensrechter:

JO15-teams

Coördinator: Andre Reitsma

V.V. Beekbergen JO15-1


Spelers

Corné  Jeulink
Fedde  Reitsma
Jannes  Westerik
Lars van Engeland
Lars Reuvekamp
Mark van den Beld
Mats  Greven
Milan  Buitenhuis
Niek  Smit
Olevier  Zwart
Ruben de Groot
Sietse Hendriks
Thijs  Berends
Tommie  Gola
Tygo  Ilbrink

Trainer: Jori van Lente en Jos Legebeke
Leider:
Grensrechter:

V.V. Beekbergen JO15-2


Spelers

Arno  Hooijer
Caitlyn  Rutten
Dirk-Joost van der Grift
Emiel  Flipse
Gerard  Piening
Koen  Bronkhorst
Lotte  Eversdijk
Marc  Konink
Martijn Hulshof
Marciano  Slotboom
Miguel van Goor
Rens  Bloemendaal
Rick van Maanen
Robin Heidema
Sem Heidema
Vince van Zwieten
Wouter  Jochems
Youri  Bisschop

Trainer:
Leider:
Grensrechter:

JO13-teams

Coördinator:  Belinda Baltus

V.V. Beekbergen JO13-1


Spelers

Brent  Franken
Devy Broer
Eljero Muthiah
Floris de Groot
Gino Punt
Heron  Kroon
Jens Hettelaar
Jens Reuvekamp
Jordy  Dolman
Jorik Evers
Luuk van den Beukel
Marnick Tromp
Sam  Angelier
Sjuul van de Berg

Trainer:  Rody Dolman en Julian Ruygt
Leider:  benkend bij trainer
Grensrechter:

V.V. Beekbergen JO13-2

Spelers

Britt Neuteboom
Floris  Boonstra
Henrik  Weyenberg
Hozaifa Sadlan
Jene  Zoetbrood
Johan van de Hel
John Ingmar  Graham
Lieke  Stufken
Luuk Smit
Mart Eversdijk
Mirjam  Theunisse
Nino Schroot
Sasha  Nouwens
Thijs van Engeland

Trainer:  Rody Dolman en Julian Ruygt
Leider:
Grensrechter:

JO11-teams

Coördinator: Belinda Baltus

V.V. Beekbergen JO11-1


Spelers

Finn van der Staaij
Jacob van Ark
Jurre  Hendriks
Kenjie Hu
Kjell  Greven
Leanne  Linthorst
Lorenzo  Slotboom
Marnix de Haan
Ruben van den Beld
Tijl Ravesloot
Willem  Wilbrink

Trainer:
Leider:

 

JO10-teams

Coördinator: Belinda Baltus

V.V. Beekbergen JO10-1


Spelers

Akbar Dord
Gijs  Muller
Hosam  Sadlan
Joshua Muthiah
Kars  Hurenkamp
Mees  Hengeveld
Nils  Versluijs
Walid  Ansar

Trainer:  Rafa:el v. Veenendaal
Leider:

 

JO9-teams

Coördinator:  Dennis van Engeland

V.V. Beekbergen JO9-1


Spelers

Jayden  Foppen
Jesper Hospers
Jori van Engeland
Julian de Haan
Jurre van den Beld
Luca  Vrijs
Vince  Nouwens

Trainer: Dennis de Haan
Leider:

V.V. Beekbergen JO9-2

Spelers

Bradley van der Meer
Bryan  Kwee
Dani van Engeland
Devin  Plant
Joey  Hollaar
Kaya  Stans

trainer: Robert Stans. Dennis v. Engeland, robbie vd Meer
leider:  idem als de trainers

V.V. Beekbergen JO9-3

Spelers

Gijsbert  Eshuis
Jax  Brouwer
Luka  Hoeve
Mike van Ark
Owen van Veldhuizen
Sam van den Beld

trainers:
leider:

 

JO8-teams

Coördinator:  Dennis van Engeland

 

V.V. Beekbergen JO8-1

Spelers

Jesse  Wilbrink
Mees van der Staaij
Niek  Linthorst
Pepijn de Ruiter
Steijn  Broer
Sven  Schotpoort
Swen  Zevenbergen
Yasin  Capoglu

Trainer: Marcel vd Staaij
Leider:

Minipupillen

Coördinator: Diederik van den Beld

Spelers

Pim van den Beld
Tijmen van den Beld
Benjamin de Haan
Kasper Hospers
Joey Keij

Trainer: Tom Bouwmeester
Leider:

Zie ook: www.minileague-apeldoorn.nl

Download de brochure donateur-minipups.